Мы в соцсетях Facebook и YouTube!

Подробная информация о нашей компании и предлагаемой нами продукции выложена не только на нашем сайте, но и в соцсетях Facebook и YouTube. Приглашаем Вас посетить наши профили!

Мы хотели бы, чтобы наши страницы в соцсетях были источником полезной информации, поэтому мы регулярно будем размещать на них новости о нашем предприятии и предлагаемой нами продукции, интересные статьи, рекомендации, этц. Уже сейчас Вы можете ознакомиться с нашим каналом на YouTube, где найдете много интересных видео. Facebook является отличным инструментом для обмена информацией, поэтому поделитесь, пожалуйста, с Вашими друзьями нашими публикациями, а также отправляйте нам свои комментарии, фотографии и видео. Разрешите познакомиться!

Aktualności

Ferma Bydła 2019

Serdecznie zapraszamy na XIX edycję targów Ferma Bydła, które odbędą się w Łodzi w dniach 15 – 17 lutego br. Znajdziecie nas tradycyjnie w hali MOSiR, na stoisku M32. Oprócz naszego dotychczasowego asortymentu z zakresu maszyn rolniczych, systemów udojowych i schładzalników, zaprezentujemy po raz pierwszy na targach, nasz nowy model wozów paszowych – EVOLUTION PRO.

więcej...
Świętujemy 30-lecie!!!

Świętujemy 30-lecie!!! Nasza 30-letnia już historia to intensywny rozwój od małego przedsiębiorstwa do firmy, której produkty i technologie dostępne są na 5 kontynentach w 35 krajach. Dziś działając w 4 lokalizacjach w Polsce i posiadając 4 zakłady produkcyjne, zaopatrujemy rolnictwo i przemysł spożywczy w technologię i technikę niezbędną na każdym etapie obróbki mleka. Jesteśmy również

więcej...
Nowy wóz paszowy – EVOLUTION PRO

Alima Bis wprowadza na rynek nowy typ wozu paszowego – EVOLUTION PRO. Jest to seria skierowana do jeszcze bardziej wymagających co do jakości i wyposażenia Klientów. Obejmuje ona maszyny jednoślimakowe od 8 do 16 m3, oraz dwuślimakowe od 12 do 30 m3. Maszyny trzyślimakowe produkowane są na specjalne zamówienie. Na uwagę zasługuje krótsza rama, oraz

więcej...