«АГРО 2016» Киев

Компания «А-Лима-Бис» благодарит всех участников, гостей выставки, клиентов, посетивших наш стенд на самой известной выставке по сельскому хозяйству в Украине «АГРО 2016», которая прошла в Киеве с 8 по 11 июня, за интерес проявленный к нашей продукции.

Спасибо за Ваши комментарии, пожелания и положительные отзывы о нашей работе и ассортименте. Приглашаем Вас к совместному сотрудничеству!

Aktualności

Targowy rok z Alimą.

Ubiegłotygodniowym AgroShow w Bednarach kończymy symbolicznie kolejny rok spotkań z Alimą. Obfitował on w zarówno duże imprezy targowe jak Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym w Szepietowie, Agro Tech w Kielcach, Ferma Bydła w Łodzi, Opolagra, Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Minikowie, czy wspomniane już AgroShow, jak również w kilkanaście mniejszych, regionalnych

więcej...
Targi z Alimą – zapraszamy na Agro Show w Bednarach!

W dniach 22-25 września pokażemy nasze produkty na targach Agro Show w Bednarach. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska (D287).

więcej...
Alima sponsorem głównym Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego.

Mamy przyjemność poinformować, że Alima została głównym sponsorem LXXXII Krajowego Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego, który odbędzie się w dniach 20-22 września 2017 r. Tematem przewodnim konferencji jest „Nowoczesna hodowla a dobrostan zwierząt”. Zachęcamy do śledzenia informacji o wydarzeniu.

więcej...