Приглашаем Вас посетить наш стенд на выставке «FERMA BYDŁA 2017» в Лодзь.

Уважаемые клиенты и партнеры!

Приглашаем Вас посетить наш стенд на выставке «FERMA 2017» в Лодзь. Вы сможете получить актуальную информацию о предлагаемой нами продукции –  сельхозмашинах и доильных установках. Наши специалисты проконсультируют Вас по возможностиям изготовления сельхозмашин в зависимости от размеров коровника, системы содержания животных, условий работы и т.д.

Сроки проведения: 17-19 февраля 2017 г.
Наш стенд № M31

Будем рады видет Вас в числе наших гостей!

Aktualności

Targowy rok z Alimą.

Ubiegłotygodniowym AgroShow w Bednarach kończymy symbolicznie kolejny rok spotkań z Alimą. Obfitował on w zarówno duże imprezy targowe jak Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym w Szepietowie, Agro Tech w Kielcach, Ferma Bydła w Łodzi, Opolagra, Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Minikowie, czy wspomniane już AgroShow, jak również w kilkanaście mniejszych, regionalnych

więcej...
Targi z Alimą – zapraszamy na Agro Show w Bednarach!

W dniach 22-25 września pokażemy nasze produkty na targach Agro Show w Bednarach. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska (D287).

więcej...
Alima sponsorem głównym Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego.

Mamy przyjemność poinformować, że Alima została głównym sponsorem LXXXII Krajowego Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego, który odbędzie się w dniach 20-22 września 2017 r. Tematem przewodnim konferencji jest „Nowoczesna hodowla a dobrostan zwierząt”. Zachęcamy do śledzenia informacji o wydarzeniu.

więcej...