Targowy miesiąc z Alimą!

Ostatni miesiąc był dla nas bardzo pracowity jeśli chodzi o imprezy targowe, pokazy i wystawy. Targi w Sielinku, Opolagra, Wystawa Zwierząt w Szepietowie, Agro-Tech w Minikowie – to tylko największe z nich. Nie było tygodnia, w którym nie odbyłaby się jakaś impreza. Dodatkowo wszystkie weekendy również mieliśmy zajęte. Tym bardziej cieszy nas, że na każdej wystawie mieliśmy szansę spotkać wielu z Was. Nasze stoiska oraz pokazywane tam produkty przyciągnęły setki osób, z którymi mieliśmy okazję wymienić się spostrzeżeniami i uwagami na temat naszych maszyn i urządzeń. Służyliśmy naszą pomocą i doradztwem. Była to też okazja, żeby po prostu towarzysko porozmawiać.
Niedługo kolejne wystawy i okazje do spotkań, na które już teraz serdecznie zapraszamy. A w międzyczasie zachęcamy do obejrzenia galerii ze zdjęciami. Do zobaczenia!

Bratoszewice 2017

Opolagra 2017

Szepietowo 2017

Minikowo 2017

 

Aktualności

Alima sponsorem głównym Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego.

Mamy przyjemność poinformować, że Alima została głównym sponsorem LXXXII Krajowego Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego, który odbędzie się w dniach 20-22 września 2017 r. Tematem przewodnim konferencji jest „Nowoczesna hodowla a dobrostan zwierząt”. Zachęcamy do śledzenia informacji o wydarzeniu.

więcej...
Targowy miesiąc z Alimą!

Ostatni miesiąc był dla nas bardzo pracowity jeśli chodzi o imprezy targowe, pokazy i wystawy. Targi w Sielinku, Opolagra, Wystawa Zwierząt w Szepietowie, Agro-Tech w Minikowie – to tylko największe z nich. Nie było tygodnia, w którym nie odbyłaby się jakaś impreza. Dodatkowo wszystkie weekendy również mieliśmy zajęte. Tym bardziej cieszy nas, że na każdej

więcej...
Targi z Alimą!!!

W najbliższych dniach dwie kolejne duże wystawy. Również tam możecie spotkać się z nami. Zapraszamy na nasze stoiska.

więcej...