Współpraca dilerska

ZOSTAŃ DILEREM
FIRMY A-LIMA-BIS Sp. z o.o.

Firma A-Lima-Bis Sp. z o.o.  od ponad 25 lat zajmuje się produkcją oraz dostawą maszyn i urządzeń dla farm mlecznych i zakładów mleczarskich, w tym urządzeń do pozyskiwania, przechowywania i przetwarzania mleka. W tym czasie produkty firmy A-Lima Bis zyskały świetną reputację oraz wysoką pozycję na rynku. Jako jedyna firma w Polsce dostarczamy technologię niezbędną na wszystkich etapach obróbki mleka. Oferowane przez nas rozwiązania wspierają Klientów, począwszy od żywienia zwierząt, poprzez system odchowu cieląt, zarządzanie stadem, wyposażenie hal udojowych, pozyskiwanie i przechowywanie mleka, aż po wyposażenie zakładów spożywczych w maszyny i urządzenia umożliwiające produkcję oraz pakowanie wyrobów gotowych.
W chwili obecnej jesteśmy zainteresowani nawiązaniem oraz rozbudową wzajemnie korzystnego systemu partnerskiego z dystrybutorami maszyn rolniczych i systemów wyposażenia obór w Polsce. Jeżeli jesteś profesjonalistą w branży, poszukującym produktów z najwyższej półki w zakresie maszyn i urządzeń do hodowli bydła oraz rzetelnego dostawcy skontaktuj się z naszym reprezentantem!

5 NAJWAŻNIEJSZYCH KORZYŚCI PŁYNĄCYCH ZE WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ A-LIMA-BIS

1. Najwyższej jakości maszyny i urządzenia
– doskonałe rozwiązanie dla każdego gospodarstwa.

Nawiązując partnerstwo z firmą A-Lima Bis zyskujesz możliwość rozszerzenia swojej oferty handlowej o najwyższej klasy maszyny i urządzenia do hodowli bydła:
– maszyny rolnicze:
– wozy paszowe – rozwiązania  dostosowane do indywidualnych potrzeb;
– rozrzutniki obornika;
– wozy asenizacyjne;
– ścielarki do słomy;
– przyczepy skorupowe;
– przyczepy samozbierające;

– hale udojowe;
– roboty udojowe;
– systemy zarządzania stadem;
– systemy odchowu cieląt;
– schładzalniki do mleka;

Nasze maszyny i urządzenia spełniają wszystkie lokalne i globalne wymagania jakościowe. Dzięki temu produkty Spółki znajdują odbiorców w całej Europie oraz w wielu krajach na całym Świecie m.in. w Rosji, Białorusi, Anglii, Kolumbii, Litwie, Szwecji, Armenii, Libii, a także w Chinach.

W trakcie swojej historii firma A-Lima-Bis zdobyła wiele nagród i wyróżnień świadczących zarówno  o bardzo wysokiej jakości produktów i usług znajdujących się w ofercie przedsiębiorstwa, jak również o silnej oraz wiarygodnej pozycji rynkowej.

Potwierdzeniem rzetelności Spółki na rynku mogą być między innymi.

– Jakość Roku 2013 za wóz paszowy Alimamix Evolution
– Znak Nowość za produkt Robot udojowy Galaxy Starline, Międzynarodowe Targi Bydła 2009
– Znak Nowość za produkt Wóz paszowy Alimamix Evolution, Międzynarodowe Targi Bydła 2010
– Złoty Medal MTP 2010 za urządzenie do filtracji membranowej do produkcji serka z mleka ukwaszonego metodą UF, POLARGA-TECH 2010
– Znak Nowość za produkt Rozrzutnik Evo Spreader, Międzynarodowe targi Bydła 2011
– Złoty medal MTP 2011 za produkt Hala udojowa typu karuzela, Ferma Bydła 2011
– Tytuł Wybitny eksporter 2011, Stowarzyszenie Eksporterów Polskich
– Nagroda Grand Prix 2012, Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kategorii: Mechanizacja w produkcji zwierzęcej.
– Gemard Biznesu 2013 – A-Lima-Bis została Gepardem Biznesu 2013. Tytuł został przyznany na podstawie analizy sytuacji finansowej 70 tysięcy firm.
– Jakość roku 2013 – nagroda dla wozu paszowego
– Najlepsze w Polsce – wóz paszowy Alimamix Evolution produkowany przez A-Lima-Bis otrzymał godło ,,Najlepsze w Polsce” 2014.
– Najlepsze w Polsce 2015 – Membranowe linie technologiczne z Alimy uhonorowane godłem ,,Najlepsze w Polsce”.
– Złoty medal Fermy Bydła 2015 – przyczepa skorupowa Evo Cargo oraz ścielarka Evo Comfort zostały podwójnie nagrodzone podczas Targów Ferma Bydła w Łodzi. Maszyny otrzymały złoty medal oraz znak Nowość Targów Ferma Bydła.
– Ludzie Agrosukcesu, Stowarzyszenie Agro Biznes Klub
– Medal Honorowy „Słowa uczą-przykłady pociągają” 2011, Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego, Korporacja Producentów Żywności-Klub promocji jakości.
– Laur – Prezes Zarządu A-Limy-Bis Tadeusz Łuczak otrzymał dyplom uznania od Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego. Nastąpiło to z okazji 25-lecia polskiej transformacji, w uznaniu za aktywne propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości oraz zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki.
– Agrolaur – A-Lima-Bis otrzymała AgroLaur Wolności RP – wyróżnienie dla najlepszych firm sektora agro 2015
– Bezpieczna maszyna – wóz paszowy A-Limy-Bis najbezpieczniejszą maszyną na XXIII Targach Rolnych Agrotechnika 2015 w Bratoszewicach

2. Innowacyjne technologie
– konstrukcyjne i  produkcyjne

Ponad 25 lat ciągłej współpracy z największymi fermami bydła mlecznego, zakładami przetwórstwa spożywczego oraz Instytutami Zootechnicznymi w Polsce oraz w innych krajach, daje nam ogromną satysfakcję z realizowanych projektów, a jednocześnie jest dla nas inspiracją do nieustannego poszukiwania nowych rozwiązań w systemach pozyskiwania, przechowywania i przetwórstwa mleka, wpływających na wzrost wydajności i energooszczędności produkcji rolnej.
Podstawą działania naszego działu projektowego jest usprawnienie oraz unowocześnienie rozwiązań technicznych stosowanych na każdym etapie produkcji i przetwarzania mleka oraz systemów wykorzystywanych w całym przemyśle spożywczym. Dzięki temu nasi klienci mogą czerpać wymierne korzyści m.in.  poprzez oszczędność czasu, obniżenie kosztów pozyskania surowca oraz kosztów wytworzenia wysokiej jakości produktu finalnego.

3. Sprawny serwis
– bieżący dostęp do części zamiennych

Sprawny serwis, dostępność części zamiennych oraz wykwalifikowana kadra to czynniki, które budują nasz sukces. Obok serwisu w siedzibie firmy, w Środzie Wielkopolskiej oraz w Centrum Obsługi Rolnictwa A-Lima-Bis  w Podgórzu (woj. podlaskie), posiadamy silną sieć serwisów  zewnętrznych oraz magazynów części zamiennych na terenie całej Polski. Naszym klientom zapewniamy fachowe wsparcie podczas montażu i uruchomienia maszyn i urządzeń, a także profesjonalną obsługę serwisową, gwarancyjną oraz pogwarancyjną. Nasz serwis dostępny jest 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Dzięki czemu każdy problem rozwiązujemy błyskawicznie.
W ramach współpracy z dilerami oferujemy doradztwo oraz szkolenia w zakresie użytkowania i eksploatacji maszyn i urządzeń.

4. Silna Polska marka
– rozwijanie świadomości marki

Zyskaj na współpracy z uznaną marką maszyn i urządzeń rolniczych, od 25 lat znaną z wysokiej jakości produktów oraz elastycznego podejścia do  realizacji zleceń.
Obecnie aktywnie rozwijamy markę poprzez szereg ogólnopolskich działań promocyjnych m.in.
– publikacje w prasie branżowej (Top Agrar, Tygodnik Rolniczy, Hoduj Bydło, Poradnik Rolniczy, Dobry Hodowca, Podlaskie Agro itd.)
– promocję na stronach internetowych portali rolniczych oraz w wyszukiwarkach internetowych, konkursy dla klientów,
– prezentację naszych produktów na największych imprezach targowych w Polsce i na świecie.

5. Wsparcie marketingowe
– szeroka gama narzędzi marketingowych dla Twojego sukcesu.

W firmie A-Lima Bis uważamy, że Państwa sukces to nasz sukces i dlatego oferujemy naszym partnerom szeroką gamę narzędzi marketingowych:
– konkurencyjny cennik produktów;
– bardzo sprawny system dostawy produktów;
– oddany zespół menedżerów sprzedaży, którzy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania;
– profesjonalne materiały promocyjne i informacyjne;
– foldery oraz katalogi produktów;
– atrakcyjne promocje cenowe;
– współudział w wystawach regionalnych;
– identyfikację wizualną punktu sprzedaży;
– wsparcie graficzne;
– marketing pocztowy i e-marketing do potencjalnych klientów.

Aby podjąć owocną współpracę z firmą A-Lima Bis Sp. z o.o., skontaktuj się z naszym reprezentantem:

Dział Marketingu 

telefon: 61 28 538 61

e-mail: marketing@alimabis.com.pl

kom. 603 626 688